Dekanatų Šeimos centrų vadovų susirinkimas

0

Kovo 18 d. Šeimos centre vyko Kauno arkivyskupijos dekanatų šeimos centrų vadovų susirinkimas. Jame kartu su doc. dr. Nijole Liobikiene aptarta šeimos centrų veikla, iškylančios problemos ir jų sprendimo būdai. Kas motyvuoja darbui Šeimos centre? Kaip pakviesti naujus savanorius? Kokius ryšius palaikome su kitomis organizacijomis? Į tokius ir panašius klausimus bandė atsakyti susirinkimo dalyviai. N.

Liobikienė atkreipė dėmesį į keletą svarbių dalykų: „Renginiai yra kaip saldainis. Jais pasiekiame nedaug. Svarbu, kad jie turėtų tikslą ir tarnautų programoms. Sužadėtinius reikia palydėti, jie turi jausti palaikymą. Iš jų gali išaugti nauji savanoriai. Taip pat svarbu atsižvelgti į kontekstą, kalbėti suprantama kalba, užmegzti ryšį per liudijimus, kūrybą“. Susirinkimo metu taip pat vyko diskusijos apie tai kaip atskirti ką turime padaryti, o ką palikti Dievui.

Po pietų susirinkimo dalyviai apsilankė Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, kur susipažino su istorine medžiaga atspindinčia mūsų valstybingumo raidą ir svarbiausius jos etapus, daugiau sužinojo apie mūsų valstybės kūrėjus. Dėkojame už komandinį darbą ir bendyrstę.

Pasidalink: