Supervizija sužadėtinių grupių vadovams

0

Gruodžio 12 d. sutuoktinių poros, vadovaujančios sužadėtinių grupėms, rinkosi į seminarą (superviziją) arkivyskupijos Šeimos centre. Seminarą vedė Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centro šeimų bendruomenių koordinatorė Vijoleta Vitkauskiene. Dalyviai pasidalijo savo gerąja patirtimi, sunkumais ir iššūkiais rengiant sužadėtinius Santuokos sakramentui. Diskutavo, kaip tinkamiau perduoti įvairias programos temas, kaip priimti skirtingas porų gyvenimo patirtis, perteikti Bažnyčios mokymą apie Santuoką.

Visos vadovų poros skirtingose parapijose atranda naujų būdų, kaip prabilti į sužadėtinių širdis ir protus: per aktyvius metodus, savo tikėjimo ir gyvenimo liudijimą, vaikų auklėjimo pavyzdį, konkrečias žinias (dalyvavimas programoje reikalauja gilaus pasirengimo asmeniškai ir poroje), kunigui aukojant šv. Mišias už konkrečią grupę, tylos maldoje su sužadėtiniais Švč. Sakramento adoracijoje bei meldžiant Šventosios Dvasios ar drauge šokant terapinius šokius, išreiškiančius bendrystę.

Dalyviai tvirtino, kad šis susitikimas jiems buvo naudingas, nes jie galėjo pasimokyti vieni iš kitų, atsakyti į sau rūpimus klausimus.

Kauno I dekanato Šeimos centro informacija

Pasidalink: