Sužadėtinių rengimas Santuokos sakramentui Kauno arkivyskupijoje

0

Mieli Sužadėtiniai,

nuoširdžiai sveikiname Jus, žengiančius link vienos gražiausių gyvenimo švenčių – Santuokos sakramento.

1. Jei nutarėte susituokti Bažnyčioje, pirmiausia prašome Jūsų kreiptis į savo parapiją. Labai svarbu tai padaryti NE VĖLIAU KAIP LIKUS 5 MĖN. iki planuojamos Santuokos datos.

2. Jei abu ar vienas iš Jūsų nesate priėmę Krikšto, Pirmosios Komunijos ar Sutvirtinimo sakramentų, dėl pasirengimo šiems sakramentams taip pat prašome kreiptis į savo parapiją arba Suaugusiųjų katechezės tarnybą (tel. 8 650 100 76).

3. Pasirengimas Santuokos sakramentui Kauno arkivyskupijoje vyksta pagal programą „Dviem yra geriau negu vienam… Jei vienas iš jų suklumpa, kitas padeda bičiuliui atsikelti“ (Koh 4, 9–10). Susitikimai vyksta MAŽOSE GRUPĖSE, kurias veda sutuoktinių poros, pasirengusios pristatyti Bažnyčios mokymą apie Santuoką ir dalytis savo gyvenimo bei tikėjimo patirtimi. Programoje numatyti susitikimai su Natūralaus šeimos planavimo (NŠP) specialistais ir kunigais.

4. Bendra kursų trukmė – 2 mėnesiai (8 susitikimai po 2 val., kurie vyksta 1 kartą per savaitę). Susitikimuose privaloma DALYVAUTI DVIESE. Kursų baigimo pažymėjimas išduodamas tik baigus visą kursą.

5. Jei dėl svarbių priežasčių (pamaininis darbas, liga, komandiruotės ir kt.) negalite abu lankyti visų susitikimų grupėje iš eilės, siūlome SRAUTINES GRUPES  (10 susitikimų pasirinktu laiku pagal tvarkaraštį). El. paštas pasiteiravimui: suzadetiniai3@gmail.com

6. Registracija į mažas ir srautines grupes vyksta internetu www.kaunoseimoscentras.lt. Kilus klausimams rašykite el. paštu suzadetiniuregistracija@gmail.com

7. Jei gyvenate užsienyje, dėl nuotolinių kursų teiraukitės Lietuvos šeimos centre el. paštu lsc@lcn.lt

REGISTRACIJA į pasirengimo Santuokos sakramentui kursus

Pasidalink: