Gyvybės diena

0

Balandžio 24 d. rytmetį startavo PILIGRIMINIO KAUNO – septynių sakralių vietų – maršrutas, kurį parengė Kauno arkivyskupijos Jono Pauliaus II piligrimų centras kartu su Kauno turizmo informacijos centru. Pirmaisiais piligrimais šeštadienį buvo Kauno arkivyskupijos Šeimos centro suburtos šeimos su pačiais entuziastingiausiais keliauninkais – vaikais, o ši džiugi piligrimystė miestui priminė, jog Kaunas yra nuostabi piligrimystės erdvė.

Rengėjai dėkoja Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui, palaiminusiam pirmuosius piligrimus ir šį projektą, ir pradėjusiam pirmąją piligrimystę iš arkikatedros, šiemet švenčiančios bazilikos titulo šimtmetį, o istorijoje nesyk buvusios žymių bažnytinių ir valstybinių įvykių centru.

Palaiminimo maldai, skirtai šiai sakraliai piligrimystei ir jos maršrutais keliausiantiems, arkivyskupas Kęstutis stabtelėjo prie šv. Jono Pauliaus II altoriaus, kur gerbiama jo relikvija, paprašydamas šio didžiojo Kristaus piligrimo užtarimo.

„Šis sakralus maršrutas – tai gyvybė, kai išeiname iš namų ir dovanojame keliaudami vieni kitiems bendrystės džiaugsmą“, – sakė arkivyskupas Kęstutis, džiugiai linkėdamas pažinti piligriminį Kauną ir sakraliuose maršrutuose atrasti didžiausią lobį – susitikimą su Dievu.

Žemėlapį galima įsigyti  Jono Pauliaus II piligrimų centre (M. Valančiaus g. 4/ Vilniaus g. 1) arba Kauno turizmo informacijos centre (Rotušės a. 15).

.

Pasidalink: