Šeimų bendrystės diena

0

Šeimų bendrystės diena Kaune

Rugsėjo 4 d. Kauno Draugystės parke vyko Šeimų bendrystės diena, kurią organizavo Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija su kitomis 7-iomis Kauno organizacijomis (tame tarpe ir Kauno arkivyskupijos šeimos centru).

Renginyje vyko daug visą šeimą įtraukiančių veiklų: kryžiažodžių turnyras, piešimas, keramika, karoliukų vėrimas, apyrankių gamyba, juvelyrikos darbuočių dirbtuvėlės, piešimas ant kūno, įvairūs šeimas telkiantys žaidimai. Vaikščioti lynu mokė daugiavaikis tėtis, pagarsėjęs viešomis „slackline“ treniruotėmis.

Kauno arkivyskupijos Šeimos centras renginyje pristatė savo veiklas ir platino informacinius leidinius. Rėmėjas – LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, projektas Nr. NVOŠG1-203 „Šeimų ugdymas ir pagalba išgyvenantiems krizę“.

„Labai patiko šventė, nes netoli namų, visos veiklos nemokamos. Dalyvavome visa šeima, mums tai buvo puiki galimybė prasiblaškyti, kartu praleisti laiką. Vaikai labai džiaugėsi pripučiamu batutu, piešiniais ant kūno, gautais balionais”  – apie šventę po jos dalinosi trijų vaikų mama Brigita.

„Puiki šventė! Tiek smagių ir įtraukiančių veiklų gamtoje, o svarbiausia- jauki ir draugiška atmosfera- be politikavimų ir nuomonių ringo. Kaip tėtis mielai rinkčiausi tokią šventę savaitgaliui su šeima”, – apie renginį sakė vienas viešąją tvarką prižiūrėjusių pareigūnų.

Pasidalink: