„Pažink save” savaitgaliai

„Pažink save” savaitgalis skirtas 14-18 metų jaunuoliams. Savaitgalis trunka nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio pietų. Renginio metu dalyviai išklauso dešimties paskaitų programą, kurią padeda atskleisti įvairios metodinės priemonės, video medžiaga, žaidimai bei diskusijos. „Pažink save” savaitgalis skirtas 14-18 metų jaunuoliams. Savaitgalis trunka nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio pietų. Renginio metu dalyviai išklauso dešimties paskaitų programą, kurią padeda atskleisti įvairios metodinės priemonės, video medžiaga, žaidimai bei diskusijos. 

Dalyviai klausys ir bus kviečiami aktyviai įsitraukti į temas apie savivertę, vertybes, šeimą, vyrų ir moterų skirtumus, meilę ir įsimylėjimą, lytinius santykius, pornografijos žalą ir pan. Kalbėsime apie gyvybės atsiradimą ir supažindinsime dalyvius su skirtingais vyrų ir moterų vaisingumo ypatumais.

Žinoma, savaitgalis ne tik praturtins žiniomis ir naujomis mintimis, bet ir leis smagiai bei aktyviai praleisti laiką su programos savanoriais ir bendraamžiais.