Jaunimui

„Pažink save” Savaitgaliai

Intensyvūs trijų dienų „Pažink save” lytiškumo ugdymo mokymai jaunuoliams.

Edukacijos mokyklose

Lytiškumo ugdymo pamokos jūsų klasėje.

Savanorių susitikimai

Tapk programos savanoriu ir kartu mokykis pažinti savo lytiškumą.

Programa „Pažink save”

„Pažink save“ – tai Lietuvos šeimos centrų jaunimo lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programa, sudaryta iš 10-ies temų: savivertė, vertybės ir charakteris, santykiai šeimoje, lyčių skirtumai, meilės formos, lytiniai santykiai, masturbacijos ir pornografijos žala, draugystė poroje, gyvybė ir vaisingumas.

Koordinatorius Simas Jūronas

  • TIKSLAS. Ugdyti jaunuolių savigarbą ir teigiamą savęs vertinimą, geriau pažįstant save, atskleidžiant lytiškumo žavesį ir svarbą, bei tinkamą elgesį su savimi ir kitais.
  • METODIKA. Programa yra parengta savaitgalio seminarams, bet gali būti vykdoma ir kitaip: vedama trumpesnėmis atkarpomis – mokyklose, stovyklose, jaunimo renginiuose. Programą sudaro ne vien tik teorinės paskaitos, bet ir aktyvūs metodai, žaidimai, kurių pagalba dalyviai lengviau supranta ir įsisavina programos žinią. Diskusijų metu, dalyviai gali kelti klausimus, į kuriuos atsakymų ieškome kartu. Mažose grupelėse dalyviai gali išsakyti savo nuomonę ir atviriau pasidalyti savo patirtimi.
  • KOMANDA. Programą veda savanoriai, dalyvavę šioje programoje ir pabaigę mokymus.  Savanorių komanda visuomet pasiruošusi išklausyti, padrąsinti, bendrauti ir būti kartu su tais, kurie ieško atsakymų apie lytiškumą, meilę, draugystę ir santykius.
  • Kilus klausimams rašykite el. paštu pazinksaviukai@gmail.com

Man programoje patiko

dėstomos temos. Buvo labai smagu, draugiška aplinka, skanus maistas. Antroje programos dienoje jaučiausi kaip namie. Faini savanoriai ir vedėjai.
Programos dalyvė
Kaunas

Dievas sukūrė žmogų pagal savo paveikslą, pagal savo paveikslą sukūrė jį; vyrą ir moterį; sukūrė juos.

Pr 1, 27