Gyvybės diena

Gyvybės diena

Kviečiame švęsti Gyvybės dieną kartu. Balandžio 28 d. 10 val. Susitikimas Kauno arkivyskupijos Šeimos centre, Papilio g. 5 12 val. Šv. Mišios Kauno Arkikatedroje Bazilikoje 13 val. šventė šalia Kauno Arkikatedros bazilikos. Daugiau informacijos renginiui artėjant rasite čia ir Kauno arkivyskupijos Šeimos centro Facebook paskyroje.

„Pažink save” programos savaitgalis

„Pažink save” programos savaitgalis

Lytiškumas neatsiejama mūsų asmenybės dalis. Kiekvienas norime pažinti save, suprasti kodėl elgiamės vienaip ar kitaip ir kaip sau padėti. Vieni atsakymo ieško dvasinėje plotmėje, kiti apsilanko pas psichologą, tačiau retas, kuris atkreipia dėmesį, kad pati lytis į mūsų gyvenimus įneša savitumo. Todėl „Pažink save“ programos savanoriai kviečia į lytiškumo ugdymo savaitgalį!! Kurio metu labiau gilinsimės…

Mokymai „Būti tėvais”. Rudens sesija

Mokymai „Būti tėvais”. Rudens sesija

Kaip būti pakankamai gerais tėvais? Kaip susikalbėti su paauglėjančiu vaiku, kaip jį išgirsti ir suprasti? Kaip spręsti iškylančias problemas bei kalbėtis sudėtingomis temomis? Kauno arkivyskupijos Šeimos centre susitinkantys būsimi Tėvystės įgūdžių ugdymo programos „Būti tėvais” savanoriai bei tėvai ieško atsakymų ir mokosi grupinio darbo metodų. Parapijose į šiuos susitikimus kviečiami Pirmajai komunijai besiruošiančių vaikų tėvai.