„Pažink save” programos savaitgalis

Lytiškumas neatsiejama mūsų asmenybės dalis. Kiekvienas norime pažinti save, suprasti kodėl elgiamės vienaip ar kitaip ir kaip sau padėti. Vieni atsakymo ieško dvasinėje plotmėje, kiti apsilanko pas psichologą, tačiau retas, kuris atkreipia dėmesį, kad pati lytis į mūsų gyvenimus įneša savitumo.

Todėl „Pažink save“ programos savanoriai kviečia į lytiškumo ugdymo savaitgalį!! Kurio metu labiau gilinsimės į save peržvelgdami ką mūsų asmenybei reiškia lytis ir kaip ji gali veikti mūsų kasdienybę. Kalbėsimės apie žmogaus vertę kaip tokią, apie žmogiškąsias sritis kuriose matosi ryškūs ir mažiau ryškūs vyrų ir moterų skirtumai. Patyrinėsime meilę, santykius, lytinius santykius bei kaip šiuos procesus supranta skirtingos lyties atstovai. Padiskutuosime apie su lytiškumu susijusias žalą keliančias veiklas ir vaizdus (pvz. masturbacija pornografija ir pan). Taip pat, apžvelgsime gyvybės stebuklą, vaisingumo dovaną ir kaip šie matomi šiandienos pasaulyje.

Laukiame visų jaunų žmonių (nuo 16 iki 30 metų) atvažiuoti ir atnaujinti žinias apie save, pabūti su bendraminčiais, padiskutuoti, kartu pasijuokti, o galiausiai smagiai ir prasmingai praleisti laiką 🙂

„Pažink save“ savaitgalio informacija:

Laikas: 2024 metų vasario 10-11 dienomis.
Vieta: R. Budrio g. 30, Raudondvaris.
Viešasis transportas: nuo Kauno pilies veža 48 autobusas. Po to teks truputį (2km) paeiti iki sodybos.
Kaina: 30 eurų (tegu kaina nebūna problema dalyvauti savaitgalyje. Rašykite tarsimės, rasime sprendimą).

Registracijos forma: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdKH…/viewform